Zawodowy macacz jedzenia :)

Udostępnij

Wspominałem kiedyś, że obecnie pracuję w branży spożywczej? *)

Top gang czyli szefowie wszystkich szefów, przymuszony sytuacja biznesową postanowił wyrobić nam wszystkim zaświadczenia zawodowych dotykaczy jedzenia. Tak wiem, bardzo swobodnie przetłumaczyłem termin Food Handler.

Specjalna firma, poprzez specjalnie wyszkolonego pracownika obejmie nas specjalnym badaniem. Nie wiem jak bardzo szczegółowym, ale znając Szkocję najprawdopodobniej obejrzy nasze ręce (długo nieobcinane paznokcie mogą zdeformować palce, dziurawią też rękawiczki, po za tym pod takimi paznokciami zostaje za dużo panierki – wiadomo: nieuzasadnione straty surowca), zęby, nos (koza s nostra), sprawdzi czy widać jeszcze dziurki w uszach, czy potrafimy się powstrzymać się od plucia przez pięć minut, zapyta o nasze ranne pokasływanie i ew. zaparcia i biegunki 🙂 Jeśli komuś dolega coś poważniejszego wyśle go pewnie do lekarza specjalisty. Który jak znam życie, niezależnie od problemów i objawów zaaplikuje paracetamol i dwa tygodnie leżenia w łóżku.

Tym oto sposobem, zostanie fachowo udowodnione, że mogę zawodowo macać jedzenie. Biznes się będzie dalej kręcił, nasi klienci będą szczęśliwi, sprzedamy pewnie więcej naszych produktów, firma pielęgniarska zarobi na siebie, a jeśli wśród naszych pracowników znajdą się jacyś poważniej chorzy to i sprzedaż paracetamolu wzrośnie 🙂

*) Wspominałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.